Ofiarowanie Adoracji

Jezu Najsłodszy! Dzięki Tobie, że mi do nóg Twoich przyjść pozwoliłeś, że chcesz mnie znosić przed Najświętszym Majestatem Twoim. Wierzę w Twoją tu rzeczywistą obecność Sakramentalną, wierzę Panie ale przymnóż mi wiary. Wierzę w Ciebie, o Jezu, Boże mój, bo samą jesteś Prawdą. Nadzieję całą w Tobie pokładam, gdyż wierny jesteś w obietnicach Twoich. Ciebie kocham nade wszystko, bo jesteś samą Miłością, Dobrocią i godny wszelkiej miłości. Dlatego z całego serca żałuję za grzechy moje i proszę Cię Panie Jezu, przyjdź do serca mego w Komunii duchowej.

W Tobie i przez Ciebie łączę się z duszami, które w całym Kościele Bożym na ziemi, wyłącznie są poświęcone nieustającej czci Przenajświętszego Sakramentu; szczególnie z siostrami naszego Zakonu, które w tej chwili adorują Ciebie; łączę się z Aniołami i Świętymi w niebie, z Niepokalanym Sercem Matki Najświętszej, z Twym Boskim, Eucharystycznym Sercem, o Jezu! W tym zjednoczeniu ofiaruję Ci tę godzinę adoracji w imieniu … (wymień intencję)

Pragnę uwielbiać Ciebie w Tajemnicy Twej Miłości, składać Ci dziękczynienie, za wszystkie łaski i dary Twoje a szczególnie za Przenajświętszy Sakrament, wynagradzać Boskiemu Sercu Twemu zniewagi i niewdzięczności jakie w tym Sakramencie Najświętszym ponosisz, wyżebrać u Miłosierdzia Twego łaski potrzebne i uprosić, abyś coraz więcej był poznawany, uwielbiany i miłowany w tym Boskim Sakramencie Serca Twego. O Panie, daj mi łaskę przetrwać tę najdroższą godzinę tak, abym żadnej chwili nie zmarnowała ale znalazła miłosierdzie przed Tobą, dla mnie i dla tych, za których ją ofiaruję. Amen.

Skip to content