map

ELBLĄG

mapul.Generała J. Bema 12 +48 55 645 45 15
 
 
 

Bogu niech będą dzięki przez Jezusa

w Przenajświętszym Sakramencie

Gru 25, 2021

Boże Narodzenie 2021

„Adorować, to znaczy spotykać Jezusa z jedyną prośbą  -  aby z Nim przebywać. To odkrycie, że radość i pokój rosną wraz z uwielbieniem i dziękczynieniem. Adorując, dajemy Panu możliwość przemienienia nas Jego miłością, rozjaśnienia naszych ciemności, dania nam sił w słabości i odwagi w trudnych doświadczeniach”

(Papież Franciszek)

 

Jako siostry klaryski, obdarzone szczególnym powołaniem, adorujemy Jezusa w Najświętszym Sakramencie, towarzysząc Mu dniem i nocą. Doświadczamy w naszym życiu tego, o czym mówi Ojciec Święty Franciszek. Naszym pragnieniem jest, aby jak najwięcej osób odpowiedziało na gorące wołanie Jezusa: ”Przyjdźcie do MNIE wszyscy…”

Stąd płyną nasze życzenia  na tegoroczne Święta Bożego Narodzenia:

-   radosnego spotkania z Jezusem, który narodził się dla nas i przychodzi do nas niestrudzenie w swoim Słowie, w Eucharystii i w każdym człowieku.

-  błogosławieństwa Bożego w  NOWYM ROKU, wiele sił i zdrowia.

 

Siostry Klaryski od Wieczystej Adoracji

Ostatnio zmieniany sobota, 25 grudzień 2021 13:58

Numer konta bankowego

Nasz numer konta: PKO BP SA O/Elbląg
72 1020 1752 0000 0802 0056 8246

Kod do przelewów zagranicznych:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

O nas

Siostry Klaryski od Wieczystej Adoracji prowadzą życie klauzurowe. Celem zamknięcia nie jest izolacja od świata zewnętrznego, lecz stworzenie odpowiedniego klimatu - ascezy, ciszy, skupienia, oderwania od doczesnych trosk i samotności, w którym mniszki będą mogły bez przeszkód oddawać się życiu kontemplacyjnemu, aby osiągnąć zjednoczenie z Bogiem.

czytaj więcej