map

ELBLĄG

mapul.Generała J. Bema 12 +48 55 645 45 15
 
 
 
Lis 10, 2017

Jezus moją siłą ...

 „Bóg wybrał właśnie to, co głupie w oczach świata, aby zawstydzić mędrców, wybrał, co niemocne, aby mocnych poniżyć.” /1 Kor 1,27/

 Jezu, każdego dnia uświadamiam sobie jak wielką nędzą jestem i jak wiele jest jeszcze we mnie niedoskonałości i ułomności. Jednakże pomimo tego Ty pragniesz mnie mieć blisko swego serca.

Panie, zadziwia mnie nieustannie to jak bardzo kochasz grzesznika.

Pomimo tego, że tak często ranię Cię moimi słowami i czynami to Ty okazujesz mi ogrom swego Miłosierdzia.

Dziękuję Ci Jezu za Twoją Miłość i nieskończone Miłosierdzie.

Dziękuję Ci za to, że nie posiadam umysłu mędrca przepełnionego wiedzą i znającego odpowiedź na każde pytanie, ale mam rozum prosty, wręcz jak u dziecka, które odznacza się prostotą i otwartością oraz które wielu rzeczy jeszcze nie rozumie.

Dziękuję Ci za to, że tak często doświadczam niemocy. Tego, że jestem słaba, gdyż to ukazuje mi, że sama z siebie nic nie mogę uczynić ale z Twoją pomocą jestem w stanie góry przenosić.

Ostatnio zmieniany środa, 16 maj 2018 09:07

Numer konta bankowego

Nasz numer konta: PKO BP SA O/Elbląg
72 1020 1752 0000 0802 0056 8246

Kod do przelewów zagranicznych:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

O nas

Siostry Klaryski od Wieczystej Adoracji prowadzą życie klauzurowe. Celem zamknięcia nie jest izolacja od świata zewnętrznego, lecz stworzenie odpowiedniego klimatu - ascezy, ciszy, skupienia, oderwania od doczesnych trosk i samotności, w którym mniszki będą mogły bez przeszkód oddawać się życiu kontemplacyjnemu, aby osiągnąć zjednoczenie z Bogiem.

czytaj więcej